Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce 20 let Degradace

20 let Degradace

BrickHouse - Staré koupelny
Ostrava
16.11.201919:00 hod.

V listopadu oslaví punk´n´rollová Degradace už 20 let. Přijďte s kapelou oslavit tohle úctyhodné výročí.

Čas nekompromisně ubíhá, ale Degradace zůstává…

PLEXIS – legenda cz punku, kterou netřeba představovat. Vůbec poprvé v Ostravě (v klubu) se ukáží v nové, aktuální čtyřčlenné sestavě.

THE HIGGINS (DE) – německá punk rocková úderka fungující už od roku 1997. Jejich muzika by se dala popsat jako nekompromisní, agresivní mix chytlavých melodií, rychlých i pomalých skladeb, vždy zahraných od podlahy bez zbytečných keců. Punk rock, street punk nebo hardcore, nazývejte si to jak chcete. Kapela si svou tvorbu užívá a nezajímá se o nejnovější trendy či módní výstřelky, přičemž si chlapi umí udělat srandu sami ze sebe a neberou věci příliš vážně. Kdo navštívil jejich minulé koncerty v Ostravě a Frýdku-Místku může potvrdit.

ROBI & THE HALLUCINATORZ (HU) – mladá maďarská parta, která ale svou debutovou deskou dokázala, že nepatří mezi žádné amatéry. Nečekejte jednoduchou tříakordovku, ale precizně zahraný a propracovaný, energický punk rock.

POSITIVE – staří známí z Frýdku-Místku, které nedávno posílil Juta (ex-Madfalls) na bicí. Se svým nadupaným punk rock & rollem celý večer zahájí.

Akci můžete dále sledovat na FB události.