Internetový deník pro kulturu a umění

Úvod Akce The Australian Pink Floyd Show

The Australian Pink Floyd Show

Ostravar Aréna
Ostrava-Zábřeh
29.04.201819:00 hod.
Informace o ceně: 1190,- / 990,- / 790,- / 690,-

Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show přijede do České republiky oslavit 30 let působení na světových pódiích!

K této velkolepé oslavě třicetiletého vzdávání holdu slavné muzice Pink Floyd, TAPFS představí turné s názvem „Time“, pojmenovanému podle jedné z nejznámějších písní z kultovního alba Dark Side Of The Moon, během kterého nám zahrají nesmrtelnou hudbu ze všech období legendární kapely Pink Floyd. Čeká nás opět velkolepá živá show s nejmodernějšími světelnými efekty, lasery, speciálně navrženými projekcemi a animacemi promítanými na obrovské kruhové obrazovce, nafukovacími postavami ikonických pinkfloydovských alb a samozřejmě deset vynikajících hudebníků a zpěváků.

V návaznosti na letošní enormní úspěch v Evropě a ve Spojených státech TAPFS přiveze v roce 2018 opulentí laserovou a světelnou show, novou speciální video projekci s originální animací na velkoplošnou LED obrazovku s vysokým rozlišením, nebo tradiční „pinkfloydovské“ nafukovací symboly jako např. gigantický růžový klokan, prase či učitel. To vše v doprovodu 10-ti členného ansámblu hrající skladby s precizností a maximálním důrazem na detail a zvuk, který je zdokonalován již po téměř 30 let.