Internetový deník pro kulturu a umění

Úvod Akce Hana Machalová – Z Ostravy na kraj světa

Hana Machalová – Z Ostravy na kraj světa

Dům kultury Akord Ostrava Zábřeh
Ostrava - Zábřeh
14.02.201819:00 hod.
Informace o ceně: 110,-

Hana Machalová je expertkou na nízkonákladové cestování z našeho kraje

Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Dostaneme praktický návod, jak přímo z Ostravy vycestovat chytře a levně do celého světa, kdykoliv v roce i pokud máme jen pár dnů dovolené, rodinu a hluboko do kapsy.

Hanka obletěla 6× zeměkouli a i při zaměstnání navštíví kolem 16 zemí ročně. Dostaneme praktický návod, jak si splnit cestovatelské sny o exotických destinacích, jak letět k moři klidně 4× do roka a víkendy trávit v evropských metropolích, i když máme hluboko do kapsy.

Dozvíme se, jak najít levné jízdenky, letenky, jak se dostat na letiště v okolí Ostravy a sestavit si program, abychom ušetřili i během cesty. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé a časově náročné. Poradí, jak získat odhodlání vyrazit na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. Ať jste dobrodruh snící o cestě na vzdálený kontinent nebo plánujete rodinnou dovolenou u moře čí výlet do Paříže.

Po této přednášce se budete dívat na cestování úplně jinak. Doporučujeme vzít si notýsky na poznámky. Sdílejte svým přátelům a zajistěte si své místo v předprodeji včas.