Internetový deník pro kulturu a umění

Úvod Akce Mezinárodní festival outdoorových filmů (MFOF)

Mezinárodní festival outdoorových filmů (MFOF)

Kino Art
Moravská Ostrava a Přívoz
16.10.201719:30 hod.
Informace o ceně: 80,-

Vávra Hradilek – 20 let v kajaku – Vávra Hradilek v roce 2016 oslavil 20 let od chvíle, kdy poprvé sedl do kajaku. Jeho dosavadní kariéra je ověnčená mnoha úspěchy.

Úchvatné Seychely (Stunning Seyshelles) – Záběry z ptačího pohledu Vám ukáží zcela jinou stránku Seychellské přírody.        

Měnící se sny (Shifting Dreams) – Přiběh proměny Caroline Ciavaldini ze světové lezkyně na lezkyni tradiční. Co je třeba k vylezení na nejvyšší bod v Alpách?

Velký problémy v malym stanu (Big trouble in a tiny tent) – Velký problémy v malym stanu je úplně jiný outdoorový film než na které jste zvyklí! Připravte se na problémy!        

Volání moře (The Call from the Sea) – Bajau jsou kočovní mořští lidé. Poznejte jejich způsob života v daleké Indonésii.        

Spradventure – „Široký kluci“, tedy Wide Boyz, nejznámější duo tradičních spárových lezců na světě, se vloni podívalo na český píseček.          

Napříč Jižní Amerikou – Krátký a emotivní sestřih fotografa Pavla Svobody, který se vydal na velkou sedmiměsíční cestu napříč Jižní Amerikou.  

Oslava narozenin boha Hanuman (Hanuman Jayanti)– Bangalore v Indii. Během oslavy Hanumanových narozenin (Hindský opičí bůh) je rozsvíceno na 100 000 olejových lamp.

Postřehy odjinud – Adrenalinové pobřeží – I v Austrálii můžete prožít svůj „americký“ sen. Slovák Tibor Glesk, reprezentant parašutismu, je toho důkazem.                     

                

Více informací na webu festivalu ZDE