Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Agentura Point – Tatarák na Ex

Agentura Point – Tatarák na Ex

Akord Ostrava-Zábřeh
Ostrava - Zábřeh
13.06.201919:00 hod.
Informace o ceně: 350,- / 300,- / 250,-

Syrový tatarák se nejlépe podává za studena, poctivě naškrábaný a s notnou dávkou pikantního pepře a štiplavé cibule, stejně jako tato sarkastická, ještě syrová, stand up comedy Milana Šteindlera!

Scénář peprné stand-up comedy „Tatrák na EX“, sepsali Milan Šteindler a Jiří Antonín Trnka. Krutě upřímné představení je pro všechny, kteří ztratili iluze o světě i životě, ale stejně, jako hlavní protagonisté, se realitě nebojí hrdě tlemit do ksichtu.

Stand up comedy Tatarák na EX vznikla, když se kamarádi Milan a Jiří Antonín sešli u piva. Po pár půllitrech se jim v hlavě začal rodit nápad na představení, které by divákům ty nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí, naservírovalo přímo z kuchyně a za syrova.

Všechny tyto veličiny se pak krásně smísí do božsky ochuceného tataráku, který ocení jen ti největší fajnšmekři naší doby.

Ale bacha, musíte ho dát na EX!

Účinkují: Milan Šteindler a Vojtěch Záveský; režie: Jiří Antonín Trnka, hudba: Vojtaano, výprava: Jan C. Löbl; produkce: Agentura Point