Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Russian Classical Ballet – Louskáček

Russian Classical Ballet – Louskáček

Multifunkční aula GONG
Ostrava
08.11.201920:00 hod.
Informace o ceně: 1650,- / 1450,- / 1250,- / 1050,- / 850,- / 650,- 650,- vozíčkáři a ZTP/P   30% sleva - děti do 17 let, studenti, senioři 65+   AKCE 3 + 1 ZDARMA.  

Prestižní moskevský soubor, který vede slavná tanečnice Evgeniya Bespalova, se vrací do České republiky s novým nastudováním jednoho z mistrovských děl klasického baletu

Louskáček – kouzelné vyprávění, které probudí naší představivost a zavede nás do království fantazie. Vánoční sen s oživenými panenkami, zlými bytostmi a zvláštním hrdinou – princem Louskáčkem, plný romantiky a imaginace.

Louskáček přináší génia Čajkovského, je plný pozoruhodných melodií, jakými jsou například Tanec cukrové víly nebo Valčík květin. Svou originalitu a kreativitu potvrdil i Marius Petipa v choreografickém pojetí tohoto nadčasového mistrovského díla.
Russian Classical Ballet uvádí klasické představení s realistickou scénografií neuvěřitelné krásy, propracovaných kostýmů se skvostnými detaily a s obsazením vynikajících sólistů a baletního sboru, vedeného dvěma mezinárodními tanečními hvězdami.
Velkolepá, klasická a neodolatelná inscenace, jež představuje nezapomenutelný okamžik sezóny. 

Sleva 30%
Nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií.

Délka představení 120 minut včetně přestávky 20 minut