Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce AC/CZ – 10 let TOUR

AC/CZ – 10 let TOUR

Klub Rock and Roll Garage - Restaurant & Music Club
Ostrava-Martinov
18.04.202020:00 hod.
Informace o ceně: 190,- stání 290,- sezení VIP

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR

Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací.
Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také členem populární kapely ČECHOMOR.

Předkapela: NEVÍM
Skupina NEVÍM vznikla jako „nejmladší rocková kapela“ v České republice v roce 2002. V roce 2004 byli předskokani skupiny Kabát na turné Dole v dole. O rok později se zúčastnili putovního festivalu Pink Panther Fest s kapelami Support Lesbiens, Doga, Krucipüsk, Škwor a Kabát. Absolvovala několikrát vystoupení na festivalech Noc plná hvězd, Vysmáté léto v Kadani, Drátofest, Horečky fest, Vizovické Trnkobraní, Benátská noc a mnoho dalších. Zúčastnila se mimo jiné také mezinárodní soutěže hudebních kapel Rock Autostrada v Polsku, kde se mezi světovými kapelami umístila na 2. místě. Díky tomuto úspěchu měli tu čest předskakovat legendární polské rockové kapele TSA. S Petrem Jandou, lídrem skupiny Olympic, nahráli v jeho domácím studiu skladbu Vlak, co nikde nestaví pro TV Nova. Olympic si kapelu pak vybral také jako předkapelu na svůj koncert v ČEZ Aréně v Ostravě.

Více informací naleznete zde.