Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Easter Party Ostrava

Easter Party Ostrava

Bonver Aréna (dříve Hala Tatran)
Moravská Ostrava
06.04.202319:00 hod.
Informace o ceně: 200,-

Jak nejlépe zahájit velikonoční prázdniny, než si zajít pořádně zakalit.

PEPINO a Fresh Radio si pro Vás připravili našlapanou párty.

Vystoupí:

ANGRY BEATS – DJské duo, které v Česku řádí již několik let a jejich domovem je pražský DupleX. Pravidelně vystupují na největších českých festival jako je Mácháč Festival, Air Festival nebo BEATS FOR LOVE. Na svém kontě mají i zkušenosti ze zahraničí, kdy objeli několik zemí v Evropě a Asii.

NFIX A CANDICE – Populární umělecké duo zaměřující se především na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami. Za zmínku jistě stojí jejich spolupráce s holandským Quintinem, se kterým vydali track s názvem Zoo Adventure pod značkou Spinnin ’Records.

NAWRO – český DJ a producent, který působí na české taneční scéně od roku 2012. V tomto roce začal hrát v klubech na Moravě. Později se začal rozšiřovat po celé republice. Manažér Sergeie Barracudy.

CRIMINAL NOISE – Ostravský DJ a producent, moderátor rádia FRESH, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice. Mezi jeho zastávky patří festivaly jako Mácháč Festival, Beats for Love a COLOURS Of Ostrava.

MICHAL PESINA – Na DJské scéně se pohybuje už čtrnáct let. Vystupoval na tuzemských festivalech jako Creamfields Central Europe, Mácháč nebo Beats for Love. Působí také na zahraničních akcích na Ibize, ve Švýcarsku, v Německu, Rakousku, Francii, Polsku a na Slovensku.

LUMÍR MOŘKOVSKÝ – Legenda mezi českým DJ`s a ředitel rádia FRESH, známý také v Polsku a Slovensku. Hrál na všech různých velkých festivalech, ve špičkových klubech, po boku hvězdných českých i zahraničních kolegů.

LIGHTSTICK náramky u VSTUPU

  • červený – úlet
  • zelený – pozvi na drink
  • žlutý – přišel jsem se bavit

Na co se můžete těšit?

  • Fotobudka
  • Balíčky PEPÍNO
  • Laser light show
  • Nadupaný program se zvučnými DJ`s
  • Nabité BARY s občerstvením