Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Lords of the sound – Music is coming

Lords of the sound – Music is coming

Dům kultury města Ostravy
Moravská Ostrava a Přívoz
03.10.202019:00 hod.
Informace o ceně: 1390,- / 1190,- / 990,- / 790,-

Slavný symfonický orchestr Lords of the sound opět vystoupí v České republice v novém programu Music is coming

Music is coming – to je úžasná kombinace živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje vaše oblíbené filmy a počítačové hry.

Světově proslulé soundtracky teď zazní zcela novým způsobem a získají tím zvláštní sílu – taková je míra schopností nenapodobitelných LORDS OF THE SOUND.
V parádním provedení členů orchestru zazní hudba z těchto světoznámých fantasy filmů a počítačových her: Hra o trůny, Vikingové, Avengers, Alenka v kraji divů, Wonder Woman, Pán prstenů, Avatar, Van Helsing, Letpopisy Narnie, Piráti z Karibiku, Pátý element, Warcraft , Skyrim, Liga výjimečných, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher a dalších.
Díky jedinečnému obrazovému doprovodu každá melodie ožije, do sálu střelhbitě vtrhnou nevídané fantastické bytosti a diváci objeví neznámý svět, kde vládne magie a kouzlo…
Monumentální prostorový zvuk, neotřelé aranžmá a profesionální přístup jsou hlavními charakteristickými rysy orchestru. Music is coming je tím nejlepším způsobem jak neobvykle strávit čas. Tato ohromující událost vám otevře vám dveře do nové reality, ve které ožívají mýty a zázraky se dějí na každém kroku!

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!
Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.