Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Miro Žbirka, Hana Fialová a Sima Magušinová – Benefiční koncert Charity Ostrava

Miro Žbirka, Hana Fialová a Sima Magušinová – Benefiční koncert Charity Ostrava

Trojhalí Karolina
Moravská Ostrava a Přívoz
23.09.202119:00 hod.
Informace o ceně: 490,- 300,- držitelé průkazů ZTP, ZTP/P  Zdarma - děti do 12 let  v doprovodu dospělé osoby, průvodce osoby se ZP - nutno zakoupit nulovou vstupenku

Koncert v rámci benefice na podporu Charitního domu sv. Benedikta Labre

 Charitním domě sv. Benedikta Labre pomáhají ženám a mužům bez domova v jejich obtížné situaci. V centru jim poskytují bezpečné zázemí, možnost osobní hygieny, základní nasycení a sociální poradenství. Služby jsou poskytovány anonymně a bezúplatně lidem, kteří svoji nepříznivou sociální situaci nejsou schopni řešit vlastními silami. V charitním domě má kromě nízkoprahového denního centra zázemí také služba terénní programy a zimní nízkoprahové noční centrum.

Hudební program benefice přinese vystoupení slovenské zpěvačky Simy Magušinové, díky spolupráci se souborem opereta/muzikál Národního divadla moravskoslezského se představí jeho přední sólistka Hana Fialová s komorním orchestrem Jakuba Žídka. Koncert završí Miro „Meky“ Žbirka s kapelou.

Celý výtěžek prodeje vstupného bude využit na financování rekonstrukce Charitního domu sv. Benedikta Labre v rámci povolené veřejné sbírky.

Akce se uskuteční dle aktuálních epidemiologických opatření. 

Další informace ZDE a na FB události

Partneři koncertu