Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Traktor – Sedmá strana kostky Tour 2022

Traktor – Sedmá strana kostky Tour 2022

Ostravar Aréna
Ostrava-Zábřeh
12.10.202219:00 hod.
Informace o ceně: 790,-690,-590,- (již vyprodáno)

Kapela Traktor slaví 20 let největším koncertem ve své historii

Náhradní termín koncertu ze dne 7.10.2022 a původně 22.1.2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting, které kapelu i fanoušky provedlo událostmi posledních dvou let. To byl také poslední tah na Šachoffnici, kterým se uzavřela úspěšná etapa dosavadní úspěšné koncertní cesty Traktoru.
 
Ale šach-matem nic nekončí, naopak! Traktor svoji hru hraje dál a zve fanoušky na největší turné v jeho historii! Ke zveřejněnému výročí 20 let na ostravském zimním stadionu přidává další halové a open air koncerty! Kostky jsou tedy vrženy a v prodeji jsou nyní lístky na turné k novému albu. To nese název Sedmá strana kostky a již nyní je oceněné zlatou deskou. Kapela na tour přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity, ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!
 

ZTP/P mají vstup zdarma, doprovod hradí plné vstupné. Vozíčkáři a vozíčkářky se prokáží průkazem na místě. Plošina pro vozíky bude umístěna místo řady 1 v sektoru B8.

Vstupenky pro ZTP/P a ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné) pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.

Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.