Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Vojtěch Dyk & B-Side Band & JFO – Deset let Beat ve Swingu

Vojtěch Dyk & B-Side Band & JFO – Deset let Beat ve Swingu

Ostravar Aréna
Ostrava-Zábřeh
29.02.202020:00 hod.
Informace o ceně: 3490,- / 2990,- / 2490,- / 1990,- / 1790,- / 1490,- / 1290,- sezení na ploše 1490,- / 1290,- / 990,- sezení na tribunách   Děti do 3 let bez nároku na sedadlo zdarma.

Speciální koncerty pořádané agenturou BUJOART, se konají k příležitosti 10. výročí spolupráce Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu Josefa Buchty a ponesou název 10 let Beat ve swingu, a to podle posledního vydaného singlu. 23 členný big band doplní plně obsazená Janáčkova filharmonie Ostrava pod taktovkou Jana Kučery.

Je to již 10 let, kdy si Vojtěch Dyk podal ruku s Josefem Buchtou a společně se pustili do neprozkoumaných hudebních vod, však se stejnou vášní pro jazz a swing. Po prvním koncertě bylo tehdy všem přítomným jasné, že se zrodilo něco velkolepého. Spojení s přesahem žánrů a formy. Že během deseti let spolu prodají statisíce vstupenek a zboří nepsaná pravidla tradičního big bandu, nikdo nečekal. Nyní bok po boku vystoupí ve třech halách v Praze, Brně a Ostravě.

Během koncertu zazní jak autorské skladby, tak i světové swingové aranže skladeb, které spolupráci odstartovaly. Dále originální melodie, na kterých se Vojta autorsky podílel či byly pro B-Side Band napsané na míru. Program pak doplní nejžhavější hity z posledního turné v originálních aranžích pro symfonický orchestr a big band. Za těmi stojí šestice mužů (Boris Urbánek, Tomáš Vundrle Koudelka, Zdeněk Novák, Ondřej Brousek, Jan Maxián a Petr Jirák).

U prvních 3 kategorií jsou nastavené speciální přidané hodnoty a to: 
1. kategorie, cena 3 490 Kč = Osobní setkání s Vojtěchem Dykem a členy kapely po koncertě. Oddělený vstup bez čekání a front – vstup pro VIP od parkoviště „F“. Zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

2. kategorie, cena 2 990 Kč = Oddělený vstup – vstup pro VIP od parkoviště „F“. Láhev vína vinařství Chateau Valtice z exkluzívní limitované série Vojtěch Dyk & B-Side Band „Deset let Beat ve swingu“.  Nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

3. kategorie cena 2 490 Kč = Oddělený vstup – vstup pro VIP od parkoviště „F“. Ke vstupence zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

Všichni držitelé vstupenek v kategoriích 4-9 obdrží na místě konání akce nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu.

Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (2 osoby za cenu jedné vstupenky) pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.