Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Posedlí Dakarem 2020

Posedlí Dakarem 2020

Multifunkční aula GONG
Ostrava
27.02.202019:00 hod.
Informace o ceně: 499,- / 399,- / 299,- 

Loni beznadějně vyprodaná live show v podání dakarských závodníků Martina Macíka a Jana Brabce se vrací

Přípravy tour POSEDLÍ DAKAREM 2020 přinesly drobnou změnu. Jan Brabec nakonec nepotvrdil svou účast a v jednotlivých městech nevystoupí.

I tak Vás však čeká atraktivní show s členy týmu Big Shock Racing, v čele s Martinem Macíkem, Františkem Tomáškem a Davidem Švandou. Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, svérázný humor a záběry, ze kterých mrazí.

Z důvodu neúčasti Jana Brabce lze uplatnit nárok na vrácení vstupného, a to na prodejním místě, kde byly vstupenky zakoupeny. POZOR! Pouze do pondělí 03.02.2020!

Neuvěřitelné příhody, nezveřejněné on-boardy z kritických míst, informace ze zákulisí. Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, svérázný humor a záběry, ze kterých mrazí. Bezprostředně po návratu českých jezdců z nejnáročnějšího motoristického závodu na světě.

Šance osobně se potkat s Matesem a Brabčákem, pilotem kamionu a motocyklovým jezdcem z týmu Big Shock Racing bezprostředně po jejich návratu ze Saudské Arábie.

Dostanou vás nezveřejněné informace ze zákulisí, neuvěřitelné historky i on-boardy promítané na velkoplošná plátna. Čeká na vás interaktivní smršť nadupaná extrémními zážitky, chlapskou hravostí i svéráznými vtípky z nejnáročnějšího motoristického závodu na světě. Příběh kluků, kteří zažili opravdové dobrodružství a pokusili se uspět mezi nejlepšími. Připravte se na silnou atmosféru osobního setkání, kdy je přirozené zeptat se na cokoliv, podat si ruku a říci si vše důležité.

Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí.