Výletování – Africké safari Holčovice

14.06.2025
08:30 hod.
Kulturní dům K-Trio Ostrava - Hrabůvka

V muzeu Safari v Holčovicích potkáte skutečně kus Afriky. Vycpaná zvířata vám v představách přiblíží svou pouť africkou savanou. Můžete obdivovat obrovskou žirafu, která budí největší pozornost. Uvidíte ale zblízka i lvy, nosorožce, zebru nebo antilopy. Je tu obrovský lední medvěd, tygři, hadi, krokodýli a další zvířata, která vypadají jako živá a budou ve vás vzbuzovat respekt. 

Součástí muzea je i zoopark. Děti budou nadšené z pohledu na velká živá zvířata. Na vlastní oči spatří třeba i buvola indického, daňky, statné zubry a další domácí zvířata.

V ceně výletu je autobusová doprava, vstupné do muzea.

Místo odjezdu a příjezdu: Parkoviště před Kulturním domem K-TRIO. Registrace účastníků od 8.30 hod., odjezd v 9.00 hod. Návrat zpět v cca 17.00 hodin. Předpokládaná doba jízdy cca 1,5 hod.

Kalendář akcí poskytuje: Ostrava info

Vstupenky na vybrané akce k zakoupení na pobočkách OIS.