Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Atd. Nový internetový deník nabídne všechny informace o kultuře na jednom místě

Nový internetový deník nabídne všechny informace o kultuře na jednom místě

29.10.2013 00:01 Atd.

Vážení návštěvníci, právě jste nalistovali první stránku kulturního deníku Ostravan.cz. Magazín úzce zaměřený na kulturu a umění, první svého druhu v České republice, má ambice stát se nejvýznamnějším a co nejúplnějším zdrojem informací o kulturním dění na Ostravsku.

Zvětšit obrázek

Deník Ostravan.cz chce být barevný a hravý.
Foto: Ivan Korč

Chodíte-li rádi na koncerty, do divadla, na výstavy výtvarného umění nebo se zajímáte o literaturu, která souvisí s ostravským a moravskoslezským regionem, jste na správném místě.

Od dnešního dne zde vždy v časných ranních hodinách budete nacházet rozhovory s umělci, rubriky zaměřené na všechny oblasti soudobého umění a také recenze divadelních představení, důležitých koncertů, hudebních nahrávek, knih a výstav.

Deník Ostravan.cz chce oslovit nejenom vyhraněné umělecké publikum, ale především široké vrstvy veřejnosti. Věříme, že budete mít důvod se na tyto stránky pravidelně vracet a že budete s jejich obsahem spokojeni.

Hlavním impulsem pro vznik tohoto projektu je dlouhodobá absence média, které by se pravidelně a kvalifikovaně věnovalo všem žánrům regionální kultury.

Věřím, že nový deník Ostravan.cz tuto mezeru důstojně zaplní.

Aleš Honus | Další články

Přečtěte si více z rubriky "Atd.", nebo přejděte na úvodní stranu.