Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Soutěž Deník Ostravan.cz v úterý rozdá dárky! Vyhrajte vstupenky na Josého Curu i muzikál Evita

Deník Ostravan.cz v úterý rozdá dárky! Vyhrajte vstupenky na Josého Curu i muzikál Evita

10.1.2014 Soutěž

Vážení čtenáři, internetový deník Ostravan.cz vám každý den přináší nejenom informace z kultury na Ostravsku, ale chtěl by vám dát i něco navíc. Proto pravidelně vyhlašuje soutěže o hodnotné kulturní zážitky. V úterý budete moci vyhrát například vstupenky na koncert světoznámého tenoristy Josého Cury v ČEZ Aréně, nebo třeba vstupenky na muzikál Evita, který příští týden představí v premiéře Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě.

Zvětšit obrázek

Výdejní místo, kde jsou dispozici výhry ze soutěží deníku Ostravan.cz.
Foto: Martin Straka

Jak se zúčastnit soutěže? Pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se jako fanoušek na facebookové stránce Ostravan – Deník pro kulturu a umění (kliknutím na odkaz To se mi líbí) a sledujte, kdy bude informace o soutěži během úterka zveřejněna. Soutěže se zde budou objevovat v předem neohlášenou dobu. Čtenář, který nejlépe zodpoví na zveřejněnou otázku, od nás obdrží heslo, které je nutné pro vyzvednutí výhry.

Doufáme, že naše soutěže udělají radost zejména čtenářům, kteří si častější investice do kulturních zážitků nemohou dovolit.

Veškeré výhry budou po nahlášení hesla k vyzvednutí na pobočce Ostravského informačního servisu u tramvajové zastávky Elektra v centru Ostravy.

logo-ostrava-info

Adresa: Nádražní 7, Moravská Ostrava
T : +420 596 123 913 F: +420 596 123 913
E: elektra@ostravainfo.cz W: www.ostravainfo.cz

PROVOZNÍ DOBA:
Pondělí – Pátek    7:00-19:00
Sobota    9:00-14:00