Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Divadelní společnost Háta, Praha – Svatba bez obřadu

Divadelní společnost Háta, Praha – Svatba bez obřadu

Dům kultury města Ostravy
Moravská Ostrava a Přívoz
23.05.202219:00 hod.
Informace o ceně: 420,- / 400,- / 350,- / 300,- / 250,- / 170,-

Komedie která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Louis de Funesem a Mireille Darcovou v hlavních rolích je již 26. kusem Divadelní společnosti Háta.

Náhradní termín představení přesunutého z 31. ledna 2022. Zakoupené vstupné zůstává v platnosti (nevyhovující temírn – vstupenky je možné vracet pouze do 31. 1. 2022)

Bez obřadu se můžete dát zpopelnit, ale ne se vdát. To si myslel leckterý z aktérů brilantní francouzské situační komedie, než vstoupil do hry mladý, sympatický a nad poměry výřečný pojišťovací agent, než odcestoval razantní a trochu nervózní milionář Leonard se svou půvabnou éterickou manželkou za obchodem do Paříže, než se jejich jediný pravý syn vrátil z brazilských pralesů a především: než zůstaly rodinné akcie v rukou manželky a rodinné sídlo v rukou dcery.

Hrají: Hana Kusnjerová / Kristýna Kociánová / Alžbeta StankováPavel Nečas / Martin SobotkaVáclav Jiráček / Filip TomsaJuraj Bernáth / Roman ŠtolpaIvana Andrlová / Olga ŽelenskáLukáš Pečenka / Jaroslav SlánskýAdéla Gondíková / Mahulena Bočanová / Radka PavlovčinováPetr Gelnar / Marcel Vašinka