Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce EXODUS

EXODUS

Klub Rock and Roll Garage - Restaurant & Music Club
Ostrava-Martinov
06.06.202320:00 hod.
Informace o ceně: 890,- stání 1090,- sezení VIP balkón 3700,- stání s ubytováním a snídaní pro dva 4100,- sezení VIP balkón s ubytováním a snídaní pro dva

Bude to parádní, divoká thrash-metalová řežba.

Vážení fandové, pragokoncert a Patrik Kohut přiváží do Garage koncert amerikých mistrů thrash metalu EXODUS. Američtí mistři thrash metalu EXODUS se po loňském vydařeném turné k nám do ČR s potěšením vrací i letos. Tentokrát si je můžete vychutnat v OSTRAVĚ. Kapela úspěšně a neúnavně pokračuje v drcení těch největších festivalů a klubů, které loni nestihli se svou nejnovější deskou „Persona Non Grata“ navštívit. Ostravský klub Garage je jedním z vyvolených. PERSONA NON GRATA doslova znamená něco jako „nevítaná“ nebo „nepřijatelná“ osoba. Tato deska EXODUS se tak dotýká témat moderního společenského znechucení a degradace.

Vstupenky můžete zakoupit online zde. Prodej bude probíhat od pondělí do pátku 12 – 18 hodin. Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 777820012.