Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Lollipopz – Vánoční megashow

Lollipopz – Vánoční megashow

Dům kultury města Ostravy
Moravská Ostrava a Přívoz
27.11.202118:00 hod.
Informace o ceně: 490,- 990,- Meet & Greet

Vánoční program plný nových i dobře známých písniček, soutěží a zábavy máte šanci vidět jen na těchto dvou koncertech v Praze, Brně a Ostravě.

Koncert je přeložen na 27. 11. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případně nevyhovujícího termínu je možné vstupenky vracet do 30. 4. 2021 v místě nákupu.

Lollipopz znáte z velkého množství kulturních akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Mají za sebou již dvě vyprodaná turné a Youtube kanál Lollipopz již brzy překročí hranici 130 tisíc odběratelů.

Vstupenky jsou na stání s možností využít sezení, které bude v sále připraveno. Prostor pod pódiem je určen výhradně dětským divákům z důvodu zachování výhledu.

VSTUPENKY MEET & GREET
Jako vždy jsou také k dispozici vstupenky Meet & Greet, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získání autogramu, vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front! Nově také k zakoupené Meet & Greet vstupence obdržíte exkluzivní plakát.

Skupina Lollipopz – NIKČA / ELIŠKA / PÁJA / NIKKI
vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-13 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské Republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.