Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Lords of the Sound s programem Grand Christmas

Lords of the Sound s programem Grand Christmas

Dům kultury města Ostravy
Moravská Ostrava a Přívoz
09.12.202119:00 hod.
Informace o ceně: 1490,- / 1290,- / 1090,- / 990,- / 890,-

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND uvádí nový vánoční program "Grand Christmas"

Music is coming – to je úžasná kombinace živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje vaše oblíbené filmy a počítačové hry.

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečný svátek hudby!

Do novoroční pohody, ducha Vánoc, atmosféry lásky a tepla rodinného kruhu se pohroužíme za zvuků svátečních písní a skladeb v podání orchestru LORDS OF THE SOUND.

Všichni přece tak milujeme tu báječnou náladu, když můžete přímo celým tělem procítit krásu toho okamžiku, kdy nás láska naplní přímo ze středu a vyzařuje až do celého světa. A hudba dokáže vytvořit takovou náladu kolikrát se Vám jen zachce! Hudba, která vychází z harmonie Vánoc, posvátnosti okamžiku i klidu srdce a duše.

Orchestr vám daruje živý zvuk vánočních hitů a soundtracků k nejoblíbenějším vánočním filmům: „Vánoční koleda“, „Doba ledová“, „Polární expres“, „Grinch“, „Sám doma“, „Waltz in a Snowstorm“, „Jingle Bells“, „Let is snow“, „We Wish You A Merry Christmas“, „Happy New Year“, „Last Christmas“ a dalších.

Orchestr LORDS OF THE SOUND každým dalším koncertem okouzluje stále rostoucí počet diváků a vytváří si tak publikum věrných fanoušků. Návštěvníci je nazývají „pozitivní orchestr“ čímž poukazují na jejich nestrojenou upřímnost a charisma, takže jejich koncerty jsou plné prvků show, humoru a lidské komunikace s publikem.

Zasvěťte svůj večer orchestru nové generace LORDS OF THE SOUND, přijďte se svými blízkými a prociťte jednotu mezi sebou a hudbou tajemných vánočních svátků!

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!
Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.