Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Luxfery, Johan v. a Hořčík

Luxfery, Johan v. a Hořčík

Klub Hudební Bazar
Moravská Ostrava
26.05.202319:00 hod.
Informace o ceně: Vstupné dobrovolné

Rocková smršť v Hudebním bazaru Ostrava! Přijďte si užít našlapaný trojkoncert kapel Luxfery, Johan V. a Hořčík!

Luxfery jsou mladá autorská kapela z Olomouce, založená na nekompromisních beatech, špinavých kytarách a obvykle melancholických, českých textech. Jejím tradičním útočištěm jsou rockové kluby, připravené vsáknout do sebe dunění basy, kopáku a chaotickou energii poctivého rockového koncertu, při kterém se vám osobitý post-grunge dostane pod kůži.

Johan V. – Čtyřčlenná kapela plná energie! Hudba kloubící mladou nerozvážnost, promyšlenou basovou linku, šílená kytarová sóla a ostře zpívané anglické texty zahalené v masivním beatu energických bicí, krabičky cigaret a whisky bez ledu, to jsou Johan V. V jejich hudbě lze najít prvky 70’s rock’n’rollu, blues a hard rocku. Jejich teatrální až drzé vystupování by si neměl nechat ujít žádný fanoušek rock’n’rollu!

Hořčík je hudební skupina, v jejíž hudbě se odráží alternativní prvky ostravského rockového undergroundu, vtip, ale i životní zkušenosti. Muzikanti známí z kapel Jakost, Rezavé trubky, nebo Hesy lesy se spojili ve zcela nový projekt s debutovým koncertem v Hudebním bazaru.

Více informací zde.