Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Megakoncert Rádia Čas 2023

Megakoncert Rádia Čas 2023

Ostravar Aréna
Ostrava-Zábřeh
25.11.202317:00 hod.
Informace o ceně: 345,- stání 499- stání u pódia, sezení   ZTP/P mají vstup zdarma, doprovod hradí plné vstupné. Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Po čtyřleté odmlce se opět vrací megakoncert do Ostravar Arény a bude to opravdu pořádný comeback. Megakoncert 2023 totiž slaví 25. výročí od založení Radia Čas! Přijďte si užít tuto tradiční akci se svou rodinou a nejlepšími přáteli. Megakoncert pro všechny bezva lidi je KONEČNĚ zpět!

Zatím oznámení účinkující: Tomáš Klus, Kapitán Demo, Ewa Farna, O5 a Radeček, MIG 21

Informace k výměně vstupenek za neuskutečněné koncerty:
Vstupenky z Ticketstream:
Máte-li stále vstupenku zakoupenou u společnosti TicketStream, byli jste již touto společností e-mailem informování o ideálním způsobu výměny. Postupujte dle instrukcí tak, že nejprve zažádáte o refundaci za zrušený Megakoncert 2020/2022 a následně si zakoupíte vstupenku na další ročník.

Vstupenky z Ticketart:
Výměna vstupenek již není možná. Možnost výměny skončila 22. 9. 2022.

Doplňující informace ke vstupenkám
Pro vozíčkáře/ky je vyhrazen prostor na plošině u sektoru B8. Doprovod z důvodu omezené kapacity může stát pouze před plošinou (nikoliv na plošině).

Vstupenky se slevou ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.

Vizte také informace pořadatele o výměně vstupenek a podmínkách pro ZTP/P.