Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Michal David – Britterm Tour 2021

Michal David – Britterm Tour 2021

Ostravar Aréna
Ostrava-Zábřeh
25.11.202119:00 hod.
Informace o ceně: 990,- stání u pódia 490,- stání 590,- / 490,- sezení 2 000,- VIP

Úspěšný zpěvák, producent a hitmaker Michal David po delší době zavítá do největších krajských měst se svou speciální Britterm Tour 2021 !

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 – 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida a nebudou ochuzeni ani o vánoční písně. Playlist bude pestrý. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků. Letošní předvánoční čas bude opravdu nezapomenutelný.

“ Jsem moc vděčný, že už se koncerty zase můžou pořádat. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a já se těším, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme. Playlist bude opravdu bohatý a rozhodl jsem se, že před koncerty udělám veřejnou anketu, které písně by diváci chtěli slyšet nejvíce. Samozřejmě, že zvolené písně budou tvořit jen část playlistu, ale i tak si myslím, že to bude super ! Předvánoční doba je většinou pro všechny hektická a já věřím, že těmito koncerty se nám aspoň nachvíli podaří naladit na klidnější vlnu. Ale aby mě moji fanoušci nebrali za slovo, koncerty určitě poklidné nebudou. Jak je to u mne zvykem – pojedeme Non-Stop mejdan. „

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.