Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Tango

Klub Parník - (CKV)
Moravská Ostrava a Přívoz
21.10.202120:00 hod.
Informace o ceně: 200,-

Legendární česká kapela Tango v čele s Miroslavem Imrichem

Když se roku 1984 objevila na československé hudební scéně skupina Tango s frontmanem Mirkem Imrichem, působila jako naprosté zjevení. Známý zpěvák se tehdy obklopil špičkovými spoluhráči a na základech nové vlny, rocku, popu a funky a vytvořil originální a zároveň úderný a strhující sound. První koncerty i oficiální nahrávky způsobili senzaci a Tango se závratnou rychlostí dralo vzhůru.

Pak po několikaleté odmlce (založení skupin Alarm, Tekkknofactory) došlo k obnovení činnosti Tanga až v roce 2007, kdy se do dnešní doby nová sestava ustálila. Koncerty Tanga tvoří písně, jak ze starších dob (např. Co s tím sklem, Elektrický bál, Jdeme do hor, Obyčejný svět od Abraxasu atd.), tak rovněž i z tohoto století z novějších alb. Zavzpomínáme i na písničky z Abraxasu. 

Zakoupením vstupenky na akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky pro vstup v souladu s aktuálním mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky. Upozorňujeme, že koncert bude realizován v souladu s podmínkami, které budou platné v den konání koncertu. Vždy se budeme řídit aktuálně platnými vládními či hygienickými nařízeními.

Složení kapely:

Mira Imrich – zpěv
Martin Holandr – kytara
Petr Remis – basa
Matouš Bureš – bicí
Radek Masařík – saxofon