Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce The scandal show 2024

The scandal show 2024

Klub Alfa
Moravská Ostrava
01.06.202420:00 hod.
Informace o ceně: 1299,- / 999,- / 699,- / 599,-

Zažijte večer plný vášně, kde tanec, herectví a umělecká smyslnost splynou v neopakovatelný zážitek! Už brzy se na scéně představí nejvyžadovanější akce pro dámy, a to velkolepá THE SCANDAL SHOW! Tato show vás zavede do světa, kde se pánský striptýz stává uměním, při které se budete unášet charismatem, šarmem a talentem účinkujícím po dobu celého večera. Za výjimečným večerem stojí srdce agentury Scandal Agency, která dbá na každý detail pro štěstí každé ženy. Úchvatnou choreografii a režii představení vytvořil nadaný Mark Topol z Mallorky, jeho umění zazáří i na pódiu v roli účinkujícího.
Přijďte v nejlepších outfitech a připravte se na večer plný sexapealu, kde se vášnivý tanec a hluboká mužská krása utkají v neopakovatelném divadelním představení. Z výšky pódia vám zablýsknou půvabná mužská těla, která jsou jen a jen vaše!
Celým večerem vás bude provázet energický moderátor Peter Obert, který dodá této akci ještě více chtíče. Bez ohledu na váš partnerský status – zda jste zadané, vdané, rozvedené, svobodné nebo právě před velkým dnem D, THE SCANDAL SHOW je stvořená pro všechny, kdo milují spojení mužské krásy, pohybu a umění.
Tato příležitost je pro vás, abyste „vypustily páru“ a zažili nezapomenutelný večer plný zábavy a vášně.