Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Den dětí na Landeku

Den dětí na Landeku

Landek Park
Ostrava - Petřkovice
27.05.202310:00 hod.
Informace o ceně: 75,- 100,- vstupné na místě

Přijďte se na Landek seznámit a pobavit s bytostmi z landeckých pověstí jako je landecká paní, landecký rytíř, ovčák a vodníci.

Na několika stanovištích v Landek parku jsme si pro vás připravili speciální úkoly. Když pak všechny jejich úkoly splníte, získáte svůj malý díl z bájného landeckého pokladu.

Jak bude akce probíhat

Na stanovišti u vstupní brány nebo v našem hlavním stanu u sportovního hřiště v Landek parku si zakoupíte vstupenku na akci. Vstupné platí pouze děti, dospělí ne. Vstupenky následně vyměníte za barevný pásek Balónek, který si děti připevní na ruku. Tím se bezpečně pozná, že s dané dítě soutěží.

Dostanete také kartičku, na kterou budete sbírat razítka od landeckých bytostí. Razítka obdržíte na jednotlivých stanovištích za splnění úkolů. Pořadí plnění jednotlivých úkolů si můžete sami zvolit případě si třeba mezi úkoly udělat přestávku na občerstvení apod. Úkoly budou vždy připraveny v několika úrovních obtížnosti, aby je mohly bez problémů plnit malé i velké děti. Jakmile budete mít na kartičce všechna razítka, přijdete si našeho hlavního stanu pro svou odměnu.

Už mám hotovo, co dál?

Pokud již máte všechno hotovo a vyzvedli jste si i svůj malý díl pokladu, máte možnost se volně zapojit do našich tvůrčích dílen u našeho hlavního stanu nebo se zabavit na dalších atrakcích v areálu Landek parku.