Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Ivana Žáková; Skutečné zločiny na Ostravsku

Ivana Žáková; Skutečné zločiny na Ostravsku

Knihcentrum.cz - Dům knihy
Moravská Ostrava a Přívoz
29.02.202417:00 hod.

Srdečně vás zveme na křest knihy s Ivanou Žákovou, autorkou knižní novinky Skutečné zločiny na Ostravsku (2), který se uskuteční ve čtvrtek 29. února 2024 od 17:00 v DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz v Ostravě.

Kriminalistická historie ostravského regionu vydává další svědectví, ze kterých tuhne krev v žilách. Tentokrát se vydáte po stopách nelítostných zabijáků plánujících popravu, násilnického stalkera i vražd s mafiánským rukopisem. Před očima vám ožije bestiální mord bílého koně, zločiny mezi rodinnými příslušníky, vraždy z vášně i případ smrtící prostitutky. Více než dvě desítky hrůzných činů z oblasti Ostravska vám ukážou, kolik krutosti se může v lidech skrývat. Jestli máte dost odvahy, pusťte se do čtení.

Ivana Žáková
Ivana Žáková se narodila a působí na severu Moravy, přímo v rázovitém ostravsko-karvinském regionu. Od svých osmnácti let je novinářkou, dlouhé roky působila v prestižním českém deníku a jako redaktorka pracovala i pro multižánrové časopisy. Je autorkou projektu Skutečné zločiny – ve stejnojmenných magazínech již více než 10 let předkládá čtenářům zločiny, které otřásly Českou republikou. Případy plné emocí, mnohdy s těžko uvěřitelnými motivy. Šokující příběhy, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti. Kromě práce v médiích je tvůrkyní projektu neziskové organizace Tábory v Beskydech, specializující se na zážitkové pobyty pro děti, rodiny i seniory, a je zakladatelkou Školičky na farmě, která je zcela ojedinělým předškolním zařízením svého druhu v městských podmínkách.

Chci si rezervovat místo na této akci