Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Karel Šíp – Do hrobu si to nevemu

Karel Šíp – Do hrobu si to nevemu

Knihcentrum.cz - Dům knihy
Moravská Ostrava a Přívoz
09.12.202117:00 hod.
Informace o ceně: Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Srdečně vás zveme na setkání s moderátorem a bavičem Karlem Šípem, autorem nové knihy Do hrobu si to nevemu

Karel Šíp

Moderátor, bavič, scenárista a textař Karel Šíp vstoupil do povědomí televizních diváků pořadem Hitšaráda, který úspěšně moderoval s Jaroslavem Uhlířem. Na tento pořad navázala televizní show Galasuperšou. Rovněž uváděl řadu televizních pořadů např. Rozjezdy pro hvězdy, Klip-klap, kabaret Šaráda a účinkoval v několika televizních estrádách. Od roku 2005 moderuje svou talk show Všechnopárty. Karel Šíp je autorem zhruba pěti set písňových textů.

 

Do hrobu si to nevemu

Glosy a vzpomínky Karla Šípa, které vás zasáhnou přímo do bránice. Jedním slovem pohlazení po duši. Karel Šíp s velkým nadhledem glosuje a komentuje svět kolem něj i nás. Otevírá zajímavá témata, předkládá vlastní životní příběhy staví je tak, aby působily vtipně, a mnoho také vysvětluje, aby čtenáře příliš nezatěžoval přemýšlením, ale umožnil mu příjemný relaxační odpočinek. Literárně tak jde prošlapanou cestičkou bez odboček, po rovince, spíše trochu z kopce. Dává čtenáři znovu to, co od něho jeho příznivci očekávají.