Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Hudba Marky Ramone se vrací do Ostavy, tentokrát na klubový koncert

Marky Ramone se vrací do Ostavy, tentokrát na klubový koncert

3.6.2014 Hudba

Člen legendární punkrockové kapely The Ramones Marky Ramone, který před několika lety s velkým úspěchem vystoupil na festivalu Colours of Ostrava, se za necelý měsíc do Ostravy vrátí. Vystoupí 25. června v ostravském klubu Barrák, přičemž půjde o jediný koncert v České republice.

Zvětšit obrázek

Marky Ramone je jedním z členů legendárních The Ramones
Foto: Archiv

„Po vystoupení na Colours of Ostrava tak bude mít Ostrava možnost hostit tohoto legendárního bubeníka i na klubovém koncertě.  Těšit se můžete na koncertní set složený z písní The Ramones, přímo od člena kapely,“ řekl pořadatel koncertu Marcel Palovčík.

Marky Ramone bude mít hned několik předskokanů. Po dlouhé době v Ostravě vystoupí kapela Staré pušky, která v nedávné době vydala nové album. K tomu se přidají i dva další zahraniční hosté. „Prvním z nich bude Lord Bishop Rocks, který je v Ostravě díky svým poměrně četným koncertům jako doma. Tentokrát však půjde o koncert k patnáctému výročí kapely. Celý večer otevřou newyorští Vinyette, kteří mají na kontě zatím jediné album,“ říká Palovčík.

Večer je součástí projektu Klubové koncerty s mezinárodní účastí v Barráku, který je spolufinancován z rozpočtu města Ostravy.

 

Přečtěte si více z rubriky "Hudba", nebo přejděte na úvodní stranu.