Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Hudba Ostrava zažije koncert Bryana Adamse. Kanadský písnikář veze největší hity

Ostrava zažije koncert Bryana Adamse. Kanadský písnikář veze největší hity

20.11.2018 Hudba

Ostrava už za pár dní zažije velkolepý koncert legendárního kanadského písničáře Bryana Adamse. Zpěvák vůbec poprvé vystoupí v největší ostravské sportovní hale, a to 29. listopadu. Koncert je součástí jeho turné ke kompilačnímu albu Ultimate, které vyšlo na konci minulého roku.

Zvětšit obrázek

Turné Bryana Adamse bude mít zastávku v Ostravě.

Fanoušci Bryana Adamse se můžou těšit na všechny jeho největší hity. Koncert bude pouze na sezení, takže lze počítat s menší kapacitou a tedy i s tím, že počet vstupenek je omezený.

Kanadský pop-rockový písničkář se proslavil zejména svým charakteristickým chraplákem a chytlavými melodiemi, které jsou součástí zlatého fondu světové populární hudby. Mezi jeho největší hity patří například All For Love, Summer Of ’69, Let’s Make A Night To Remember, Have You Ever Really Loved A Woman?, (Everything I Do) I Do It For You 10 či Run to You.

Poslední řadové album Bryana Adamse Get Up! vyšlo v roce 2015. Většinu písní pro tuto kolekci umělec napsal s dlouholetým spolupracovníkem Jimem Vallancem a producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který produkoval i pro The Beatles, Paula McCartneyho a Toma Pettyho.

Přečtěte si více z rubriky "Hudba", nebo přejděte na úvodní stranu.