Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Hudba Prvním jménem pro 10. ročník Beats for Love je německý DJ Boris Brejcha

Prvním jménem pro 10. ročník Beats for Love je německý DJ Boris Brejcha

7.11.2023 00:01 Hudba

Největší festival taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love má důvod k oslavám, čeká ho totiž desáté výročí. Organizátoři chtějí laťku festivalu posunout ještě výše a prvním jménem, které oznámili v úterý, je německý DJ a producent Boris Brejcha. Bude jedním z hlavních taháků jubilejního ročníku, který se uskuteční od 3. do 6. července 2024.

Zvětšit obrázek

Boris Brejcha.

Boris Brejcha, známý svým unikátním stylem a energickými sety, je jedním z nejvýznamnějších jmen současné elektronické hudby. Jeho tvorba spojuje prvky žánrů minimal techno a high-tech minimal, což ho činí jedinečným a nepřehlédnutelným umělcem na hudební scéně. Brejcha se stal symbolem inovace a výjimečnosti v elektronické hudbě a jeho přítomnost na Beats for Love slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Navíc si o něj fanoušci píší už několik let a my jsme rádi, že se nám ho konečně podaří přivést do Ostravy,“ řekl ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Organizátoři festivalu teď plánují každý týden oznámit až tři hvězdná jména, která zastupují různé taneční styly a budou vystupovat na různých festivalových pódiích. Těch by i v příštím roce mělo být více než patnáct. „To znamená, že fanoušci se mohou těšit na špičkové interprety z různých žánrů elektronické hudby a zajímavé novinky, které festival přinese. Beats for Love slibují desátý ročník naplnit hvězdnými a originálními projekty, jak po hudební, tak mimohudební stránce,“ dodal zástupce organizátorů Matyáš Ožana.

Přečtěte si více z rubriky "Hudba", nebo přejděte na úvodní stranu.