Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Tomáš Kosačík – Promrhané dny

Tomáš Kosačík – Promrhané dny

Knihcentrum.cz - Dům knihy
Moravská Ostrava
19.07.201912:00 hod.

Jak skutečně změnit svůj život k lepšímu poradí Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom

Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom sdílí na webových stránkách, Facebooku i v knihách svůj boj s vlastní nadváhou. V minulosti ho trápila kila navíc, akné, deprese a pocity nízkého sebevědomí, a tak se snažil najít cestu, která by mu pomohla to změnit. Řešení nakonec nalezl ve vyvážené a pravidelné stravě. Od té doby inspiroval svými radami a příběhem tisíce lidí.

Tomáš Kosačík
Jeho rady k redukci váhy se liší od klasických redukčních přístupů. Sám Tomáš Kosačík je zásadním odpůrcem všech diet, při kterých se člověk musí v jídle omezovat či jíst jednostranně. Představuje lidem přirozený způsob, jak se dostat do formy a získat zdraví, a přitom se vyhnout nesmyslnému hladovění. Jeho vlastní metodou se mu podařilo během roku zhubnout 27 přebytečných kilogramů a nechtěných 33 centimetrů v pase.
Zdravý způsob proměny vlastní figury už následovaly tisíce lidí, kterým Tomovy tipy ušetřily spoustu času. Svou bestsellerovou řadu autor završil knihou Promrhané dny o životním stylu a osobním rozvoji. Nyní přichází na pulty knihkupectví dlouho očekávaná novinka, ve které společně s manželkou Lucií Kosačíkovou opět naplno využil svoji kuchařskou kreativitu.