Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Vernisáž Renáty Laryszové

Vernisáž Renáty Laryszové

Rock Hill Music Club (ex-Chacharkovo doupě)
Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
19.10.201919:00 hod.

Vernisáž doplní koncert skupin 2nd Band a In Out There.

Vernisáž, křest knihy, autorská četba, koncert.

Mladá malířka a výtvarnice Renáta Laryszová studovala u Docenta Daniela Balabána na Fakultě výtvarných umění v Ostravě. Je členkou Unie výtvarných umělců a teoretiků České republiky. Kromě klasické malby se také zabývá malbou netradičními technikami – v poslední době například experimentuje se strukturální malbou různými médii. Žije a pracuje v Ostravě.

In Out True pop-acoustic – Ostrava
Léta Páně 2014 se složili David a Mohykán na telefón a zavolali Radimovi. Víc netřeba dodávat. Chybějící nízkootáčkový motor zaskočili toho rocku pro vystoupení nejkrásnější baskytaristka v kosmíru Krista a par excellence bouchač Viktor. Do rocku 2015 vykročili IOT pravou nohou, záhy se rozšířili o Jirku a Petra a bylo jich pět.

2nd Band rock-folk – Ostrava
2nd Band je ostravská kapela hrající téměř výlučně vlastní písně. Stylově by se 2nd Band dal nejlépe zařadit asi jako rock, případně hard rock, s přesahy do dalších hudebních stylů jako blues nebo folk. 2nd Band většinou vystupuje ve své rockové podobě, ale četné jsou i tzv. unplugged koncerty. Nejčastěji můžete 2nd Band vidět a slyšet v ostravských klubech.

Aktuality a podrobnosti na FB události.