Kulturní deník pro Ostravu a Moravskoslezský kraj

Úvod Akce Waldorfská škola – nový krok pro dítě i rodiče

Waldorfská škola – nový krok pro dítě i rodiče

Základní škola a waldorfská základní škola
Ostrava-Poruba
16.01.202016:30 hod.
Informace o ceně: vstupné dobrovolné

Zveme všechny zájemce o waldorfskou pedagogiku a především rodiče budoucích prvňáčků, kteří chtějí zblízka poznat a pochopit, v čem se waldorfská škola liší od té klasické.

Říká se, že je to škola pro všechny děti, ale možná ne pro všechny rodiče. Proč? Co je dobré vědět, než přijdete se svým dítětem k zápisu? Během přednášky, kterou povede ředitelka waldorfské základní školy v Porubě Mgr. Beata Krejzová a zdejší dlouholetá učitelka Mgr. Michaela Lamaczová zazní i témata: → Jak je to se zralostí pro školu? → Co nás v první třídě nemine? → Autorita nebo svoboda?

A protože chceme, abyste si waldorfský styl výuky mohli i „osahat“, dojde i na praktická cvičení, která budou ilustrovat vyučování v první třídě.

Z organizačních důvodů laskavě žádáme o potvrzení svého zájmu prostřednictvím přihlašovacího formuláře, na který najdete odkaz na našich webových stránkách → https://bit.ly/34odNpr  nebo přímo zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfL7Y6frr6M-ZRM2qfUJlACMxpBG71KwmBzggkDKBJEQULEFw/viewform?usp=pp_url